+38 097 625 85 88 +38 093 625 85 88 au.moc.ruotognam%40eciffo

+38 097 625 85 88 +38 093 625 85 88 au.moc.ruotognam%40eciffo

Company picture

Про компанію

У кожного з нас є власне уявлення про ідеальний відпочинок. Дитячі мрії, розповіді друзів, книжки та інтернет - образ майбутньої подорожі складається як мозаїка в єдину картину. 
Манго Тур - туристична компанія, де ми кожного дня плануємо і організовуємо той самий відпочинок мрії для Вас. Серед наших партнерів лише перевірені оператори, надійні авіакомпанії та готелі, рівень сервісу в яких не викликає жодних запитань. 
Ми не просто продаємо хороші або дешеві тури. Наша робота перш за все включає виявлення очікувань клієнта від майбутньої поїздки. У процесі індивідуального пошуку, підбору і подальшого бронювання туру, для нас завжди важливе саме Ваше уявлення про ідеальний відпочинок. Цей підхід є незмінним. А далі, послуговуючись професійними знаннями та багаторічним досвідом, ми з легкістю втілимо у життя Вашу мрію. 
Запрошуємо Вас поринути у світ туризму, який ми відкриваємо Нашим Клієнтам. Наша планета така велика і різнобарвна. Погляньте на карту, зробіть свій вибір, а з рештою Вам допоможуть наші професійні менеджери. Ми підберемо для Вас тур враховуючи всі ваші потреби та побажання, а наш досвід стане запорукою високої якості Вашого відпочинку. Це незмінні цінності нашої компанії.
Подорожі та відпочинок покликані дарувати лише позитивні емоції. Ми дбаємо про те, щоб кожен з Вас отримав найвищий рівень обслуговування, а перевершити Ваші очікування — наша основна мета.
Наша Компанія створена у 2009 році, як сімейний бізнес що вдало поєднує в собі багаторічний досвід роботи на ринку туристичних послуг України та невичерпну енергію, таку необхідну для досягнення амбітних цілей.
Фундаментальним принципом нашої роботи завжди була і залишаться клієнтоорієнтованість. Саме тому більшість наших Клієнтів — це постійні Клієнти, які подорожують з нами вже багато років. Нас не соромляться радити, а ми у свою чергу, робимо все що від нас залежить щоб виправдати рекомендації.