+38 097 625 85 88 +38 093 625 85 88 au.moc.ruotognam%40eciffo

+38 097 625 85 88 +38 093 625 85 88 au.moc.ruotognam%40eciffo

Важлива інформація

  • Умови роботи готелів та авіакомпаній COVID-19

    Корисна інформація

    4 жовтня 2023 року

    ПОЇЗД ЛЬВІВ - ВАРШАВА

    Укрзалізниця запускає новий міжнародний поїзд до Варшави через Львів.

    З 15 жовтня 2023 року Укрзалізниця запускає залізничне сполучення між Львовом та Варшавою. Маршрут буде організовано через станцію Рава-Руська.

    Наразі маршрут працюватиме у пересадковому форматі на станції Рава-Руська. Тут пасажири здійснюватимуть зручну пересадку з поїзда української ширини колії на поїзд європейської колії і зворотно.

    Потяг рухатиметься за маршрутом Коломия — Івано-Франківськ — Стрий — Львів — Рава-Руська (пересадка) — Люблін — Варшава.

    Вартість квитка в одну сторону близько 1200 грн.

    Також пасажирам не варто хвилюватися за можливі запізнення, оскільки пересадка узгоджена. Поїзд завжди чекатиме усіх пасажирів.

    Проєкт реалізований у співпраці з польським залізничним перевізником SKPL, рухомий склад якого виконуватиме рейси з Варшави до Рави-Руської та зворотно.
    Крім того, разом із запуском цього маршруту відновлюємо роботу раніше неактивного залізничного пункту пропуску.

    Дізнатися розклад руху та придбати квитки можна у мобільному застосунку Укрзалізниці. Крім того, пасажири можуть купити два квитки одним кліком за пошуковим запитом від необхідного міста в Україні до Варшави чи Любліна або зворотно.

    • Умови роботи готелів та авіакомпаній COVID-19

      Корисна інформація

      12 вересня 2023 року

      АПТЕЧКА МАНДРІВНИКА 

      Питання з яким обов'язково стикається кожен перед початком подорожі - що взяти з собою в дорогу з ліків, щоб почувати себе комфортно та безпечно?   Ось базовий перелік препаратів який рекомендують колеги:
      ● в першу чергу не забути про ліки, які постійно приймаєте, якщо такі є; ● жарознижуючі;● електронний термометр;● знеболювальні;● засіб від розладу системи травлення;● «Регідрон» для відновлення водно-електролітного і кислотно-лужного балансу; ● сорбент на випадок харчового отруєння (активоване вугілля або препарати на його основі); ● антигістамінні препарати для тих, хто схильний до алергії;● таблетки від нудоти;● ферментні препарати, які допоможуть при переїданні;● бинт, ватяні палички, вата або ватяні диски;● набір пластирів різних форм і розмірів - цього точно багато не буває;● якщо запланований пляжний відпочинок, додайте в аптечку засіб від сонячних опіків.
      Базовий перелік варто відкоригувати з урахуванням стану здоров'я та особливостей кожного з членів родини.  
      Взяти ліки з собою однозначно варто. Медикаменти можуть знадобитися у найнеочікуваніший момент. У деяких країнах, наприклад, у Німеччині, вночі та в вихідні візьмуть доплату за обслуговування. Також певні препарати в Україні продається вільно, а в іншій країні може виявитися рецептурним, коштувати набагато дорожче або бути відсутнім.

      • Умови роботи готелів та авіакомпаній COVID-19

        Відпочинок на морі. Літо 2023

        22 березня 2023 року

        Літній відпочинок 2023 року.

        Спочатку розглянемо варіанти з вильотом з Польщі.
        Перше — відпочинок з вильотом з Жешува (Ряшева). Даний аеропорт найбільш зручний в плані сполучення і є трансфер під всі рейси авіакомпанії SkyUp. На літо пропонуються такі напрямки: Єгипет, Шарм ель Шейх три-чотири рази на тиждень у квітні та травні й оди раз на тиждень починаючи з червня; Єгипет, Хургада два рази на тиждень вже починаючи з квітня і до осені. Найбільш популярний літній напрямок Туреччина, Анталійське узбережжя, перший рейс заплановано вже на 28 квітня і далі до осені чотири рази на тиждень. Крім того, заплановано чартер до Чорногорії один раз на тиждень з 6 червня та останнім рейсом 19 вересня. Можливо будуть запропоновані й інші напрямки.
        Альтернативою вильотам з Жешува можуть бути тури на відпочинок з Варшави та Катовіце. Тут представлена переважна більшість популярних європейських і не тільки курортів. Туристам пропонують тури до Греції (Халкідікі, півострів Пелопоннес, о.Крит, о.Родос, о.Корфу та о.Санторіні), до Іспанії (узбережжя Коста Брава, Коста Дорада, Коста Бланка, о. Майорка, о. Ібіца), до Італії (регіони Калабрія, о.Сардинія, Сицилія, регіон Апулія), до Хорватії (все узбережжя від півострова Істра до Південної Далмації), до Туреччини (крім рейсів до Анталії пропонуються прямі чартери до Даламану, Бодруму та Ізміру), до Тунісу (прямі рейси в аеропорт Монастір та на острів Джерба).
        З рештою це лише основні напрямки, українські та польські оператори пропонують набагато більше варіантів відпочинку. І цей перелік постійно збільшується.  
        Окрім авіатурів, оператори пропонують поїхати на море автобусом безпосередньо зі Львова.
        БОЛГАРІЯ
        Мабуть, найпопулярніша країна для поїздок автобусом з України та була такою ще до запровадження воєнного стану. Виїзди автобуса зі Львова є майже щодня починаючи з початку червня і до середини вересня. Пропозиції відпочинку на будь-який смак: від бюджетних апартаментів без харчування до п'ятизіркових комплексів “All inclusive” і з аквапарками для дітей. В залежності від обраного курорту тривалість дороги автобусом становитиме від 18 до 32 годин. Найближчі до нас курорти Балчік, Албена та Золоті Піски, а от наприклад до Созополя треба буде їхати відчутно довше.

        ЧОРНОГОРІЯ
        Другий за популярністю після Болгарії “автобусний” напрямок. І хоча вартість відпочинку в Чорногорії дещо вища, натомість мандрівники отримують чисте Адріатичне море і вищий рівень сервісу. Переважна більшість пропозицій — максимально прийнятні по вартості апартаменти та міні готелі. Але в останні роки Чорногорія пропонує і готелі рівня чотирьох - п'яти зірок з відповідним рівнем сервісу. Дорога зі Львова займе близько 30 годин в один бік, а виїзди плануються від початку червня чотири рази на тиждень.

        ГРЕЦІЯ
        Цікавим варіантом відпочинку з виїздом зі Львова, на мій погляд, буде Північна Греція — півострів Халкідікі. Цей регіон вже давно завоював популярність серед українських туристів завдяки прийнятній вартості, повноцінно європейському рівню обслуговування та чистому морю. Виїзди за даним напрямком плануються вже з кінця травня двічі на тиждень.

        АЛБАНІЯ
        Ще одна країна з класними пляжами, чистим морем і відносно не високою вартістю відпочинку. Плануються виїзди двічі на тиждень вже в квітні, а з початком повноцінного курортного сезону в червні кількість рейсів буде збільшено до чотирьох на тиждень. Як і по іншим напрямкам до кінця березня діють знижки “Раннього бронювання”

        Крім вище вказаних країн, тури на відпочинок з проїздом автобусом є ще в Хорватію і Туреччину. По Туреччині, навіть враховуючі всі переваги даного напрямку, є кілька суттєвих недоліків. В першу чергу — це занадто важка дорога. За розкладом автобус до курортів Анталійського узбережжя їхатиме понад 40 годин. Тури в Хорватію виходять доволі дорогими особливо в порівнянні з цінами на Чорногорію та Албанію, тому Хорватія більше підходить для мандрівок на власному авто.

        • Умови роботи готелів та авіакомпаній COVID-19

          Правила виїзду за кордон

          7 лютого 2023 року

          Виїзд чоловіків закордон в умовах воєнного стану. Перелік категорій.

          Дію воєнного стану продовжено щонайменше до 20 травня. Ми зібрали актуальну інформацію щодо виїзду чоловіків закордон під час дії воєнного стану на території України.Під час дії на території України воєнного стану виїзд чоловіків закордон заборонений, за винятком наступних категорій осіб:● Дозволено виїзд особам чоловічої статі віком до 18 років, та віком 60 і більше років, без надання додаткових документів.● Дозволено виїзд особам чоловічої статі на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років. Для перетину кордону на даній підставі необхідно надати підтверджуючі документи: свідоцтва про народження дітей; або рішення суду про розірвання шлюбу та визначення судом або органом опіки місця проживання дітей з батьком; або посвідчення батька багатодітної сім’ї. Присутність дітей під час перетину кордону не обов'язкова.● Дозволено виїзд особам чоловічої статі, які самостійно утримують одну та більше дитину. Для перетину кордону на даній підставі необхідно надати підтверджуючі документи: свідоцтво про народження дитини + свідоцтво про смерть матері дитини; або рішення суду про позбавлення матері батьківських прав; або рішення суду про визнання матері безвісти відсутньою / оголошення матері померлою.● Дозволено перетинати державний кордон на виїзд особам чоловічої статі які мають інвалідність (незалежно від групи) за наявності документів, що підтверджують інвалідність. ВАЖЛИВО: документи видані закордоном для даного пункту не підходять. У випадку отримання інвалідності закордоном необхідно перепідтвердити статус пройшовши комісію в Україні. ● Дозволено виїзд особам чоловічої статі які супроводжують особу з інвалідністю І, ІІ групи, а також виїзд чоловіків, для догляду за хворими батьками, дружиною, дітьми. Виїзд чоловіків, для догляду за хворими батьками, дружиною, дітьми не можливий без хворого. ВАЖЛИВО: Супровід інваліда можливий тільки 1 раз на період дії воєнного стану.Виїзд дозволено особам чоловічої статі, якщо особа знята з військового обліку на підставі рішення ВЛК про непридатність до військової служби із виключенням з військового обліку. В такому випадку критично важливо мати при собі додаткові документи підтверджуючі підставу зняття з обліку. Військового квитка з відповідною позначкою буде недостатньо для перетину кордону. ● Виїзд чоловіка, який тимчасово непридатний до військової служби. Дозволяється виїзд за межі України за умови наявності підтверджуючих документів про те що особа не підлягає призову на військову службу під час мобілізації; військовозобов’язані, визнані в установленому порядку особами з інвалідністю або відповідно до висновку військово-лікарської комісії тимчасово непридатними до військової служби за станом здоров’я на термін до шести місяців.● Виїзд дозволено особам що здійснюють перевезення медичних вантажів, вантажів гуманітарної допомоги автомобільними транспортними засобами для потреб Збройних Сил, інших військових формувань, а також населення України – ВОЛОНТЕРАМ. Дозвіл надається Мінінфраструктури, обласними військовими адміністраціями або Київською міською військовою адміністрацією.● Виїзд дозволено спортсменам, що входять до складу національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських видів спорту, їх тренери, спортивні судді та інші фахівці із цієї сфери. Їм можна перебувати за кордоном не більше 1 місяця, але й не менше терміну, зазначеного у фізкультурному плані проведення заходів. Виїзд чоловіків, які мають подвійне громадянство НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ. Особа, яка має декілька громадянств, одне з яких – України, у відносинах з Україною вважається громадянином України.● Але чоловіки, які постійно проживають за кордоном можуть виїжджати за наявності відповідних відміток в паспортному документі. Для осіб які виїжджають вперше – штамп про оформлення виїзду за кордон на постійне місце проживання. Для осіб, які постійно проживають за кордоном – штамп про оформлення виїзду за кордон на постійне місце проживання та відмітка (штамп) про взяття на постійний консульський облік у закордонній дипломатичній установі України
          Даний перелік не є вичерпним, має інформативний характер. Повну та актуальну інформацію Ви можете знайти на сайті Державної прикордонної служби України. 

          • Умови роботи готелів та авіакомпаній COVID-19

            Зв'язок закордоном

            19 вересня 2022 року

            Україна приєднається до зони безкоштовного роумінгу Європейського Союзу

            У ЄС заявили про те, що включать Україну до своєї зони безкоштовного роумінгу. Це означає, що абонентам українських операторів більше не доведеться платити додатково за зв'язок після перетину кордону. Платити потрібно буде за внутрішніми тарифами свого оператора.

            «Ми дамо можливість Україні максимально використати її потенціал. Маючи успіх шляхів солідарності для забезпечення безперебійного доступу до єдиного ринку», — повідомила голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн.

            Зазначимо, що у країнах ЄС працюють правила безоплатного роумінгу: при подорожах у межах ЄС тарифи за користування мобільним зв'язком не змінюються. Користувачі оплачують звичайні тарифи свого оператора, так якби він перебував у своїй країні.

            «Коли ви виїжджаєте за межі своєї країни до іншої країни ЄС, вам не потрібно платити додатково за користування мобільним телефоном. Ваші дзвінки на мобільні та стаціонарні телефони, текстові повідомлення (SMS) та використання даних (перегляд веб-сторінок, потокове відтворення музики та відео) оплачуються за внутрішніми тарифами, тобто за тією ж ціною, що й дзвінки, текстові повідомлення та дані в вашій країні», – пояснюють ЄС на своєму офіційному сайті.

            Що стосується українців, які переїхали за кордон і продовжують використовувати сім-карту зі своєї країни, то оператор мобільного зв'язку може стягувати додаткову плату за роумінг. Однак ці збори обмежені політикою «сумлінного використання».   

            • Умови роботи готелів та авіакомпаній COVID-19

              Відпочинок осінню 2022

              9 вересня 2022 року

              Осінь 2022. Топ 5 популярних напрямків

              Відпочивати час від часу потрібно всім, а війна на жаль навряд закінчиться в цьому році. В умовах воєнного стану та повної заборони польотів цивільної авіації з України, можемо виділити от такі п'ять напрямків, які на нашу думку будуть найбільш зручними та доступними.
              УКРАЇНА. ВІДПОЧИНОК В КАРПАТАХ ТА НА ЗАКАРПАТТІ.
              Безумовно найдоступніший варіант для мандрівки як на власному авто, так і без нього. Крім того, надпопулярний враховуючи заборону виїзду за кордон чоловіків. В Карпатах останнім часом відкрили безліч готельних комплексів високого рівня, з чудовими СПА комплексами, аквапарками, відкритими та закритими басейнами з підігрівом. Відвідавши різні куточки Карпат і на власні очі побачивши більшу частину таких комплексів, ми точно знаємо що варте уваги. На нашому сайті Ви можете знайти пропозиції по відпочинку в Карпатах.

              ЄГИПЕТ
              Безумовно найпопулярніша країна для відпочинку в “холодний” сезон. Причина проста — найкраще співвідношення ціни і якості. В Хургаду і Шарм ель Шейх цього року найзручніше дістатись літаком з Кишинева та аеропортів Польщі. Станом на сьогодні для Львова і регіону найзручнішою, мабуть, буде пропозиція від української авіакомпанії SkyUp: вильоти з аеропорту польського міста Жешув двічі на тиждень. Під ці рейси організовується трансфер зі Львова та інших міст Західної України. Це безумовно зручно оскільки оператор контролює години прибуття трансферу і туристам не потрібно турбуватись щодо затримок на кордоні.

              ОБ'ЄДНАНІ АРАБСЬКІ ЕМІРАТИ
              Не можемо звернути увагу на ОАЕ. Безумовно вищий рівень сервісу та харчування відносно єгипетських готелів, чудові пологі піщані пляжі, найвищий рівень безпеки та тепле море навіть в грудні та січні — саме тому багато хто обирає саме Емірати. Вже зараз прямі рейси заявлені з Варшави та Будапешту. Також очікуємо оголошення рейсів з Кишинева.
              До речі, Будапешт міг би бути зручним варіантом вильоту через наявність прямого автобусного рейсу зі Львова саме в аеропорт Будапешта, а не на автовокзал.

              ТЕРМАЛЬНІ КУРОРТИ ЧЕХІЇ.
              Даний напрямок можливо не настільки популярний зараз. Але я впевнений завдяки регулярному автобусному сполученню та прийнятною вартістю в порівнянні з альтернативними курортами в Україні, чеські курорти знайдуть своїх постійних клієнтів серед українських туристів. Крім, на жаль надпопулярних серед рускіх Карлових Вар, в Чехії є ще багато популярних та абсолютно європейських курортів, таких як Маріанські Лазні, Францішкові Лазні, Теплице, Яхімов та Подєбради. Більш детальну інформацію по ним Ви завжди можете знайти в нас на сайті.

              КАНАРСЬКІ ОСТРОВИ.
              Мабуть, найпопулярніший “зимовий” курорт серед європейців. Острови Гранд Канарія та Тенерифе приймають туристів цілий рік. Але через комфортний клімат (протягом року тут тримається стала температура +21° - +25°) саме для зимового та між сезонного відпочинку ми рекомендуємо обирати цей курорт. Зручні прямі рейси є з багатьох міст в Польщі, а також з Будапешту.   

              • Умови роботи готелів та авіакомпаній COVID-19

                Літній відпочинок 2020

                9 липня 2020 року

                Зміни в роботі готелів та авіакомпаній.

                Досить часто Клієнти задають питання як саме змінився формат відпочинку в умовах пандемії короновану та заходах безпеки пов'язаних з цим.

                Певні особливості присутні в кожній окремо взятій країні. Зупинимось більш детально на прикладі Туреччини, як на най популярнішій з доступних країн для Українських Туристів.

                АВІАПЕРЕЛІТ. Як писали раніше, більшість змін стосується саме авіаперельоту. В аеропорту вильоту та аеропорту прибуття, а також на протязі всього перельоту пасажири мають носити медичні маски. Особливу увагу слід звернути на те що це має бути саме маска, не можна використовувати респіратори з клапанами. Впродовж всього часу посадки а також в аеропорту прибуття на різних етапах проводиться температурний скринінг. У випадку підвищеної температури, відбувається додатковий медичний огляд пасажира, при потребі проводиться тестування. Змінились правила провозу ручної поклажі: тепер пасажирам дозволено мати при собі невелику жіночу або чоловічу сумку, ноутбук або планшет, сумка з речами для дитини. Решту речей потрібно здати в багаж.

                ОНОВЛЕННЯ В РОБОТІ ГОТЕЛІВ. Перед входом в готель проводиться температурний скринінг. Під час реєстрації, в лобі готелю підготовлені спеціальні дистанційовані місця очікування для уникнення черг. Прибирання номерів проходить за новими протоколами, які окрім іншого включають вимогу дезінфекції місць, до яких Гості готелю найбільше торкаються (дверні ручки, вимикачі, крани у ванній кімнаті, пульти від телевізора та кондиціонеру). На пляжі та біля басейну шезлонги розставлені з врахуванням норм соціальної дистанції. Фітнес-центри та SPA працюватимуть виключно по попередньому запису. Для уникнення безпосереднього контакту Гостей готелю з їжею, встановлені прозорі екрани які відгороджують зони видачі їжі, а їжу видає додатковий персонал по побажанню Гостя.

                Як ми бачимо безпечний відпочинок на морі доступний і в умовах заходів щодо попередження розповсюдження хвороби. Хоча, безумовно, є певні зміни в роботі авіакомпаній та готелів.

                • Чехія Подебради Яхімов Тепліце Франтішкови Лазні Маріанські Лазні Карлові Вари Манго Тур Львів

                  Курорти Чехії

                  17 грудня 2019 року

                  Цілющі води Чехії. Який курорт обрати?

                  Чехія, безумовно, одна з найцікавіших країн східної Європи з туристичної точки зору. Крім смачного пива та чималої кількості середньовічних замків, великою популярністю користуються лікувальні курорти Чехії. Цілющі води Карлових Вар та Маріанських Лазень були відомі на всю Європу ще з середини 19 сторіччя. Корисним буде знати, на чому саме спеціалізуються популярні чеські курорти.
                  Звичайно розпочнемо з діаманта в смарагдовій оправі, найвідомішого курорту — Карлових Вар. Тут налічується понад шістдесят мінеральних джерел, близько двадцяти з яких використовуються для лікування та профілактики різних захворювань. В першу чергу тут лікують хвороби системи травлення, порушення опорно-рухового апарату. В багатьох готелях є власна лікувальна база, а в готелях категорії чотири та п'ять зірок є власні криті басейни. Вартість проживання в Карлових Варах стартує від 9 євро на добу, а проживання з курсом лікування та триразовим харчуванням коштуватиме від 300 євро з особи на тиждень.
                  Другим за популярністю чеським курортом вважають Маріанські Лазні. Цей курорт рекомендують в першу чергу при лікуванні проблем опорно-рухового апарату, гінекологічних захворювань, а також для відновлення після курсів променевої та хіміотерапії. Багаті вуглекислим газом води застосовуються для прийняття лікувальних ван. Мінімальна вартість проживання на курорті становить 6 - 7 євро на добу, а проживання з лікувальними процедурами та повним пансіоном коштуватиме від 285 євро з особи на тиждень.
                  Також не слід залишати поза увагою і інші чеські курорти. 
                  При проблемах з серцево-судинною системою організму, рекомендують відвідати Франтішкови Лазні. Води цього курорту також мають позитивний вплив при лікуванні гінекологічних та урологічних захворюваннях, а також захворюваннях жовчного міхура. 
                  На північ від Праги знаходиться курорт Тепліце. Тут знаходяться радонові джерела, які застосовують при лікуванні захворювань опорно-рухового апарату. Також саме тут розташовані медичні центри, які займаються реабілітацією після інсульту та лікуванням ДЦП.
                  При болях в суглобах рекомендують відвідати курорт Яхімов. А для хворих які перенесли інфаркт підійдуть води курорту Подебради.
                  Загалом, курорти Чехії підійдуть не тільки тим, хто має проблеми зі здоров'ям. Тут можна знайти чудові варіанти для романтичного відпочинку, приємно провести дитячі канікули всією родиною або просто відновити сили. Смачна чеська кухня, готелі та апартаменти на будь-який гаманець, завжди високий рівень сервісу та атмосфера старої Європи допоможуть Вам відчути атмосферу релаксу та гармонії.
                  Варіанти турів на куроти Чехії з вильотом зі Львова Ви можете знайти за посиланням Оздоровлення та релакс

                  • Wizzair Будапешт лоукост детально Манго Тур Львів

                    Лоукости зі Львова

                    24 вересня 2019 року

                    Wizzair відкриває нові напрямки зі Львова.

                    Європейський лоукост Wizzair повідомив про намір з наступного року двічі на тиждень в середу та неділю виконувати рейси за напрямком Львів — Будапешт — Львів. Перший рейс заплановано 3 червня 2020 року, а квитки можна придбати вже зараз. 
                    Хоча на перший погляд може видатись, що цей напрямок не буде надто популярним серед українців. Але це не так. Річ у тім, що аеропорт Будапешту є базовим для Wizzair, і здійснивши зручну пересадку в Будапешті можна продовжити свою подорож в багатьох цікавих напрямках.

                    Наприклад, цікавим для мандрівників може бути напрямок Тирана (Албанія). Трансфер до недорогих пляжних курортів Албанії триватиме лише близько однієї - двох годин. Або ж переліт до болгарського Бургаса, з подальшим відпочинком на таких популярних курортах як Сонячний Берег, Еленіте, Несебр, Святий Влас та Поморіє.
                    Грецькі острови Корфу, Родос та Закінф, іспанські курорти Пальма де Мальорка, Тенеріфе, Аліканте та Ібіца, французька Ніцца, Дубаї, Лісабон, Ейлат та Мальта. Це, та безліч інших напрямків, вже з червня буде доступне лише з однією зупинкою в Будапешті.
                    Ми, як завжди, будемо раді допомогти з бронюванням авіаквитків, готелів та всіх потрібних додаткових сервісів.  

                    • Таїланд безвіз детально Манго Тур Львів

                      Безвіз

                      12 квітня 2019 року

                      Українці можуть подорожувати до Таїланду без віз.

                      З 14 квітня 2019 року українці можуть подорожувати до Таїланду з туристичною метою без віз. 
                      Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт (біометричний або небіометричний), а строк безвізового перебування – до 30 днів, розповідають у Департаменті консульської служби Міністерства закордонних справ України.
                      «Для перебування на території Таїланду строком більше 30 днів, незалежно від мети подорожі, необхідно отримати візу у відповідному дипломатичному представництві або консульській установі», — розповіли у Міністерстві закордонних справ.
                      У МЗС нагадали, що українці під час подорожі мають бути застраховані.
                      Раніше Таїланд запровадив надання безоплатних туристичних віз до Таїланду по прибуттю, якщо поїздка триває до 15 днів. Скасування мало тривати до 31 січня 2019 року, його подовжили до 14 квітня.

                      • Правила реєстрації багажу в Борисполі детально Манго Тур Львів

                        Авіаперельоти

                        18 березня 2019 року

                        Нові правила реєстрації багажу в аеропорту Бориспіль.

                        З метою уникнення черг, пасажири мають можливість за 48 годин до вильоту зареєструватись онлайн та отримати посадковий талон на свій електронний пристрій. Також для зручності подорожуючих в Міжнародному аеропорту «Бориспіль» встановлені кіоски самостійної реєстрації багажу, які дозволяють не чекати відкриття стійок drop off, а здати свої сумки вже за шість годин до відправлення рейсу.
                        Якщо пасажири економічного класу мають бажання відразу закріпити за собою місце на борту під час купівлі квитка, вони мають змогу скористатися послугою попереднього вибору місць, яка надає їм можливість не чекати на відкриття онлайн-реєстрації, а зробити це під час бронювання за додаткову плату. Пасажири бізнес та преміум-економ класів можуть, як і раніше, обрати для себе зручне місце в салоні безкоштовно на етапі бронювання, реєстрації на рейс або безпосередньо на борту літака перед вильотом.
                        Пасажири економічного класу обслуговування, які бажають змінити присвоєне під час онлайн-реєстрації місце, будуть мати змогу зробити це за комерційними умовами. При цьому, якщо в одному бронюванні знаходиться вся сім’я, система автоматично посадить їх поруч. Крім того, компанія розглядає можливість збільшення періоду онлайн-реєстрації з 48 до 72 годин, щоб надати подорожуючим більше часу для вибору з переліку додаткових послуг і найбільш зручного способу отримання посадкового талону.

                        • Правила виїзду дітей закордон детально Манго Тур Львів

                          Правила виїзду дітей за кордон

                          20 лютого 2019 року

                          Нові правила виїзду дітей за кордон — процедура і документи.

                          Прес-служба Міністерства юстиції поінформувала, що згідно з новими правилами той з батьків, з ким проживає дитина і який не перешкоджає другому з батьків бачитися з дитиною, зможе виїхати з нею за кордон на термін до місяця без нотаріальної згоди іншого, якщо має рішення суду або органу опіки і піклування, яким підтверджено, що дитина проживає з ним. Таке рішення треба буде показати прикордонникам при виїзді.
                          Окрім того, один з батьків, хто вивозить дитину, обов'язково має повідомити про виїзд рекомендованим листом другого з батьків, у разі наявності інформації про місце проживання другого з батьків, якщо той не ухиляється від сплати аліментів та належно виконує батьківські обов'язки.
                          У всіх інших випадках нотаріально посвідчена згода необхідна, наголошують у Мін'юсті.
                          "Якщо немає нотаріально посвідченої згоди батька, а при розлученні питання щодо визначення місця проживання дитини не вирішувалося, єдиний варіант - звернутися до органів опіки та піклування або до суду для отримання рішення про визначення місця проживання дитини", - зазначила заступник міністра.
                          Вона також додала, що у разі, коли один з батьків відмовляється давати згоду на виїзд дитини за кордон строком більше місяця, але при цьому справно сплачує аліменти, один з батьків може отримати одноразовий тимчасовий дозвіл на виїзд малолітньої дитини за межі України без згоди та супроводу батька. Для цього потрібно звернутися до суду. З 29 серпня 2018 року такі справи розглядатимуть не довше 2 місяців.