+38 097 625 85 88 +38 093 625 85 88 moc.liamg%40au.ruotognam

+38 097 625 85 88 +38 093 625 85 88 moc.liamg%40au.ruotognam

Важлива інформація

 • Умови роботи готелів та авіакомпаній COVID-19

  Правила для українських мандрівників

  6 жовтня 2021 року

  Повертаємось додому з відпочинку: актуальний алгоритм дій.

  Станом на 6 жовтня 2021 року діють наступні вимоги до громадян України при поверненні в з закордону.
  Для громадян що пройшли вакцинацію від COVID-19, достатньо надати підтвердження вакцинації при перетині кордону. Це може бути електронний сертифікат в додатку “ДІЯ”, сертифікат з мокрими печатками отриманий від сімейного лікаря або довідка 063-0 про першу вакцинацію (її також можна отримати від сімейного лікаря). Допускається також сертифікат про вакцинацію виданий в іншій країні, якщо особа пройшла вакцинацію закордоном. 
  Громадяни України, які ще не проходили вакцинації від COVID-19, при поверненні в Україну необхідно пройти самоізоляцію встановивши на свій смартфон додаток “ВДОМА”. Припинити самоізоляцію достроково можна здавши ПЛР-тест або експрес-тест на антиген протягом 72 годин після повернення в Україну в одній з сертифікованих лабораторій. Перелік акредитованих лабораторій від МОЗ України: https://www.phc.org.ua/verifikovani-moz-laboratorii-ukraini-scho-testuyut-na-covid-19-metodom-plr.
  Самоізоляція не передбачається для дітей до 18 років. 
  Невакциновані особи, які перебували на території Росії чи Індії понад сім днів, повинні обов’язково піти на самоізоляцію без можливості її дострокового завершення.  

  • Умови роботи готелів та авіакомпаній COVID-19

   Відпочинок закордоном 2020

   1 вересня 2020 року

   Летимо до моря. Де можна відпочити закордоном.

   Улюблений для багатьох, оксамитовий сезон от-от розпочнеться, а уряди приймають чергові нововведення. Тому є як позитивні так і не дуже втішні новини. 
   ТУРЕЧЧИНАНайпопулярніший напрямок в Липні та Серпні точно залишиться найбільш масовим і в Вересні. Станом на сьогодні для відвідання Туреччини не потрібен тест ані при вильоті на відпочинок, ані по прибуттю назад в Україну. Єдиною вимогою залишається наявність в Туриста страхування з зазначенням покриття витрат у випадку інфікування короновірусом, але такі страховки входять в стандартний пакетний тур. Чартерні рейси літатимуть в Туреччину до середини жовтня, поки на курортах триматиметься тепла погода. Крім того з високою долею вірогідності чартерна програма буде продовжена і в зимовий період. Оператори вже готують пропозиції Екскурсійних та Гірськолижних турів.
   ЄГИПЕТМинулого тижня уряд Єгипту шокував рішенням про необхідність наявності негативного тесту зданого не пізніше ніж за 72 години для всіх туристів не залежно від країни прибуття починаючи з 1 вересня 2020 року. Для того щоб втримати попит на даний напрямок майже всі оператори пропонують компенсацію за тест для туристів які оберуть Єгипет для відпочинку. Крім того , усвідомивши наслідки таких нововведень, єгипетська сторона також пропонує здати тест по прибуттю в Єгипет. Вартість тестування становитиме 20-30 доларів США. Як це буде працювати на практиці буде видно найближчим часом і обов'язково повідомимо окремо. 
   БОЛГАРІЯПротягом усього вересня туристи з України можуть відвідувати Болгарію без тесту на COVID-19. Таке рішення було ухвалено урядом Болгарії в останніх числах серпня. Маємо надію, що такий дозвіл буде продовжений і надалі оскільки популярним і доступним є не тільки відпочинок на морі, але й зимові гірськолижні курорти Болгарії. По поверненню в Україну з Болгарії тест або самоізоляція не є обов'язковими згідно правил МОЗ України. 
   ХОРВАТІЯБезумовний антилідер в частині простоти відпочинку за останній час — це Хорватія. Для того щоб поїхати на відпочинок в Хорватію мандрівникам з України при собі необхідно мати негативний результат тестування на COVID-19. Забір матеріалів для аналізу має відбуватись не пізніше ніж 48-годин до в'їзду в Хорватію, результати тестування мають бути перекладені на англійську мову, бажано мати при собі кілька копій. Діти також мають проходити тестування. Крім того починаючи з 29 серпня Хорватія потрапила до “червоного списку”, тобто починаючи з цієї дати всі хто вертаються з відпочинку з Хорватії мають пройти 14-денну обсервацію або здати тест за власний кошт.
   АЛБАНІЯ та ЧОРНОГОРІЯТут наразі все без змін. Чорногорія не вимагає від наших туристів результатів тесту на COVID-19, Албанія такого тестування не вимагала і раніше. Але внаслідок потрапляння цих двох країн в так званий “червоний список” МОЗ України, туристам потрібно проходити тест ПЦР по прибуттю. Це можна зробити як в аеропорту так і в одній з акредитованих лабораторій.
   ОАЕУкраїнські туристи можуть відвідати Об'єднані Арабські Емірати за умови наявності негативного тесту зданого не пізніше ніж за 96 години до перетину кордону. Тесту або обсервації по прибуттю назад в Україну не вимагається. Данний напрямок популярний в осінню зимовий період. Думаю він стане хорошою, більш якісною, альтернативою відпочинку в Єгипті того року. 
   МАЛЬДІВСЬКІ ОСТРОВИПочинаючи з 3-го вересня 2020р. для подорожі на Мальдівські острови потрібно мати негативний тест на COVID-19. Не зважаючи на це, Мальдіви наразі є чи не єдиним доступним екзотичним напрямком для Українських туристів. Але наразі в наслідок вимог щодо тестуванні з сторони уряду Еміратів, набагато зручніше летіти через Стамбул. Навіть якщо квитки будуть дещо дороші. Справа в тім, що у випадку перельоту з пересадкою в Дубаї, навіть транзитному пасажиру потрібно буде двічі пройти тест, як по дорозі на острови, так і в зворотному напрямку. Туреччина, як було вже написано вище, таких вимог не ставить.Але слід зважати на те, що малонаселені Мальдівські острови також віднесені нашим МОЗом до “червоного списку” і по прибуттю в Україну потрібно буде здавати тест.
   ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКАВ планах уряду Домініканської республіки спростити умови прибуття іноземців на відпочинок. Планово вже починаючи з жовтня має бути відмінений обов'язковий тест на COVID-19. Якщо така тенденція буде збережена а решта напрямків залишиться закритими в зимовий період, є висока вірогідність що подорожі в Домінікану будуть і будуть доступніші саме цього року.
   ТАЇЛАНДЯскравий, доступний та смачний Таїланд оголосив про плани відновлення міжнародного туризмі. Починаючи з Жовтня популярний острів Пхукет планує приймати першим з всіх тайських регіонів іноземних туристів. Але є нюанс. Тривалість туру має складати щонайменше 30 днів, з яких перших 14 турист має знаходитись на обсервації в готелі за власний кошт. Таким рішенням Тайці намагаються відновити потік туристів, який щороку прилітав до “країни посмішок” на кілка місяців перезимувати. Маємо надію що дана вимога буде скасована і чарівний Таїланд буде доступний без обмежень. 

   • Умови роботи готелів та авіакомпаній COVID-19

    Літній відпочинок 2020

    9 липня 2020 року

    Зміни в роботі готелів та авіакомпаній.

    Досить часто Клієнти задають питання як саме змінився формат відпочинку в умовах пандемії короновану та заходах безпеки пов'язаних з цим.

    Певні особливості присутні в кожній окремо взятій країні. Зупинимось більш детально на прикладі Туреччини, як на най популярнішій з доступних країн для Українських Туристів.

    АВІАПЕРЕЛІТ. Як писали раніше, більшість змін стосується саме авіаперельоту. В аеропорту вильоту та аеропорту прибуття, а також на протязі всього перельоту пасажири мають носити медичні маски. Особливу увагу слід звернути на те що це має бути саме маска, не можна використовувати респіратори з клапанами. Впродовж всього часу посадки а також в аеропорту прибуття на різних етапах проводиться температурний скринінг. У випадку підвищеної температури, відбувається додатковий медичний огляд пасажира, при потребі проводиться тестування. Змінились правила провозу ручної поклажі: тепер пасажирам дозволено мати при собі невелику жіночу або чоловічу сумку, ноутбук або планшет, сумка з речами для дитини. Решту речей потрібно здати в багаж.

    ОНОВЛЕННЯ В РОБОТІ ГОТЕЛІВ. Перед входом в готель проводиться температурний скринінг. Під час реєстрації, в лобі готелю підготовлені спеціальні дистанційовані місця очікування для уникнення черг. Прибирання номерів проходить за новими протоколами, які окрім іншого включають вимогу дезінфекції місць, до яких Гості готелю найбільше торкаються (дверні ручки, вимикачі, крани у ванній кімнаті, пульти від телевізора та кондиціонеру). На пляжі та біля басейну шезлонги розставлені з врахуванням норм соціальної дистанції. Фітнес-центри та SPA працюватимуть виключно по попередньому запису. Для уникнення безпосереднього контакту Гостей готелю з їжею, встановлені прозорі екрани які відгороджують зони видачі їжі, а їжу видає додатковий персонал по побажанню Гостя.

    Як ми бачимо безпечний відпочинок на морі доступний і в умовах заходів щодо попередження розповсюдження хвороби. Хоча, безумовно, є певні зміни в роботі авіакомпаній та готелів.

    • Чехія Подебради Яхімов Тепліце Франтішкови Лазні Маріанські Лазні Карлові Вари Манго Тур Львів

     Курорти Чехії

     17 грудня 2019 року

     Цілющі води Чехії. Який курорт обрати?

     Чехія, безумовно, одна з найцікавіших країн східної Європи з туристичної точки зору. Крім смачного пива та чималої кількості середньовічних замків, великою популярністю користуються лікувальні курорти Чехії. Цілющі води Карлових Вар та Маріанських Лазень були відомі на всю Європу ще з середини 19 сторіччя. Корисним буде знати, на чому саме спеціалізуються популярні чеські курорти.
     Звичайно розпочнемо з діаманта в смарагдовій оправі, найвідомішого курорту — Карлових Вар. Тут налічується понад шістдесят мінеральних джерел, близько двадцяти з яких використовуються для лікування та профілактики різних захворювань. В першу чергу тут лікують хвороби системи травлення, порушення опорно-рухового апарату. В багатьох готелях є власна лікувальна база, а в готелях категорії чотири та п'ять зірок є власні криті басейни. Вартість проживання в Карлових Варах стартує від 9 євро на добу, а проживання з курсом лікування та триразовим харчуванням коштуватиме від 300 євро з особи на тиждень.
     Другим за популярністю чеським курортом вважають Маріанські Лазні. Цей курорт рекомендують в першу чергу при лікуванні проблем опорно-рухового апарату, гінекологічних захворювань, а також для відновлення після курсів променевої та хіміотерапії. Багаті вуглекислим газом води застосовуються для прийняття лікувальних ван. Мінімальна вартість проживання на курорті становить 6 - 7 євро на добу, а проживання з лікувальними процедурами та повним пансіоном коштуватиме від 285 євро з особи на тиждень.
     Також не слід залишати поза увагою і інші чеські курорти. 
     При проблемах з серцево-судинною системою організму, рекомендують відвідати Франтішкови Лазні. Води цього курорту також мають позитивний вплив при лікуванні гінекологічних та урологічних захворюваннях, а також захворюваннях жовчного міхура. 
     На північ від Праги знаходиться курорт Тепліце. Тут знаходяться радонові джерела, які застосовують при лікуванні захворювань опорно-рухового апарату. Також саме тут розташовані медичні центри, які займаються реабілітацією після інсульту та лікуванням ДЦП.
     При болях в суглобах рекомендують відвідати курорт Яхімов. А для хворих які перенесли інфаркт підійдуть води курорту Подебради.
     Загалом, курорти Чехії підійдуть не тільки тим, хто має проблеми зі здоров'ям. Тут можна знайти чудові варіанти для романтичного відпочинку, приємно провести дитячі канікули всією родиною або просто відновити сили. Смачна чеська кухня, готелі та апартаменти на будь-який гаманець, завжди високий рівень сервісу та атмосфера старої Європи допоможуть Вам відчути атмосферу релаксу та гармонії.
     Варіанти турів на куроти Чехії з вильотом зі Львова Ви можете знайти за посиланням Оздоровлення та релакс

     • Wizzair Будапешт лоукост детально Манго Тур Львів

      Лоукости зі Львова

      24 вересня 2019 року

      Wizzair відкриває нові напрямки зі Львова.

      Європейський лоукост Wizzair повідомив про намір з наступного року двічі на тиждень в середу та неділю виконувати рейси за напрямком Львів — Будапешт — Львів. Перший рейс заплановано 3 червня 2020 року, а квитки можна придбати вже зараз. 
      Хоча на перший погляд може видатись, що цей напрямок не буде надто популярним серед українців. Але це не так. Річ у тім, що аеропорт Будапешту є базовим для Wizzair, і здійснивши зручну пересадку в Будапешті можна продовжити свою подорож в багатьох цікавих напрямках.

      Наприклад, цікавим для мандрівників може бути напрямок Тирана (Албанія). Трансфер до недорогих пляжних курортів Албанії триватиме лише близько однієї - двох годин. Або ж переліт до болгарського Бургаса, з подальшим відпочинком на таких популярних курортах як Сонячний Берег, Еленіте, Несебр, Святий Влас та Поморіє.
      Грецькі острови Корфу, Родос та Закінф, іспанські курорти Пальма де Мальорка, Тенеріфе, Аліканте та Ібіца, французька Ніцца, Дубаї, Лісабон, Ейлат та Мальта. Це, та безліч інших напрямків, вже з червня буде доступне лише з однією зупинкою в Будапешті.
      Ми, як завжди, будемо раді допомогти з бронюванням авіаквитків, готелів та всіх потрібних додаткових сервісів.  

      • Таїланд безвіз детально Манго Тур Львів

       Безвіз

       12 квітня 2019 року

       Українці можуть подорожувати до Таїланду без віз.

       З 14 квітня 2019 року українці можуть подорожувати до Таїланду з туристичною метою без віз. 
       Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт (біометричний або небіометричний), а строк безвізового перебування – до 30 днів, розповідають у Департаменті консульської служби Міністерства закордонних справ України.
       «Для перебування на території Таїланду строком більше 30 днів, незалежно від мети подорожі, необхідно отримати візу у відповідному дипломатичному представництві або консульській установі», — розповіли у Міністерстві закордонних справ.
       У МЗС нагадали, що українці під час подорожі мають бути застраховані.
       Раніше Таїланд запровадив надання безоплатних туристичних віз до Таїланду по прибуттю, якщо поїздка триває до 15 днів. Скасування мало тривати до 31 січня 2019 року, його подовжили до 14 квітня.

       • Правила реєстрації багажу в Борисполі детально Манго Тур Львів

        Авіаперельоти

        18 березня 2019 року

        Нові правила реєстрації багажу в аеропорту Бориспіль.

        З метою уникнення черг, пасажири мають можливість за 48 годин до вильоту зареєструватись онлайн та отримати посадковий талон на свій електронний пристрій. Також для зручності подорожуючих в Міжнародному аеропорту «Бориспіль» встановлені кіоски самостійної реєстрації багажу, які дозволяють не чекати відкриття стійок drop off, а здати свої сумки вже за шість годин до відправлення рейсу.
        Якщо пасажири економічного класу мають бажання відразу закріпити за собою місце на борту під час купівлі квитка, вони мають змогу скористатися послугою попереднього вибору місць, яка надає їм можливість не чекати на відкриття онлайн-реєстрації, а зробити це під час бронювання за додаткову плату. Пасажири бізнес та преміум-економ класів можуть, як і раніше, обрати для себе зручне місце в салоні безкоштовно на етапі бронювання, реєстрації на рейс або безпосередньо на борту літака перед вильотом.
        Пасажири економічного класу обслуговування, які бажають змінити присвоєне під час онлайн-реєстрації місце, будуть мати змогу зробити це за комерційними умовами. При цьому, якщо в одному бронюванні знаходиться вся сім’я, система автоматично посадить їх поруч. Крім того, компанія розглядає можливість збільшення періоду онлайн-реєстрації з 48 до 72 годин, щоб надати подорожуючим більше часу для вибору з переліку додаткових послуг і найбільш зручного способу отримання посадкового талону.

        • Правила виїзду дітей закордон детально Манго Тур Львів

         Правила виїзду дітей за кордон

         20 лютого 2019 року

         Нові правила виїзду дітей за кордон — процедура і документи.

         Прес-служба Міністерства юстиції поінформувала, що згідно з новими правилами той з батьків, з ким проживає дитина і який не перешкоджає другому з батьків бачитися з дитиною, зможе виїхати з нею за кордон на термін до місяця без нотаріальної згоди іншого, якщо має рішення суду або органу опіки і піклування, яким підтверджено, що дитина проживає з ним. Таке рішення треба буде показати прикордонникам при виїзді.
         Окрім того, один з батьків, хто вивозить дитину, обов'язково має повідомити про виїзд рекомендованим листом другого з батьків, у разі наявності інформації про місце проживання другого з батьків, якщо той не ухиляється від сплати аліментів та належно виконує батьківські обов'язки.
         У всіх інших випадках нотаріально посвідчена згода необхідна, наголошують у Мін'юсті.
         "Якщо немає нотаріально посвідченої згоди батька, а при розлученні питання щодо визначення місця проживання дитини не вирішувалося, єдиний варіант - звернутися до органів опіки та піклування або до суду для отримання рішення про визначення місця проживання дитини", - зазначила заступник міністра.
         Вона також додала, що у разі, коли один з батьків відмовляється давати згоду на виїзд дитини за кордон строком більше місяця, але при цьому справно сплачує аліменти, один з батьків може отримати одноразовий тимчасовий дозвіл на виїзд малолітньої дитини за межі України без згоди та супроводу батька. Для цього потрібно звернутися до суду. З 29 серпня 2018 року такі справи розглядатимуть не довше 2 місяців.