+38 097 625 85 88 +38 093 625 85 88 moc.liamg%40au.ruotognam

+38 097 625 85 88 +38 093 625 85 88 moc.liamg%40au.ruotognam

Новини

 • Post 1

  Безвіз

  12 квітня 2019 року

  Українці можуть подорожувати до Таїланду без віз.

  З 14 квітня 2019 року українці можуть подорожувати до Таїланду з туристичною метою без віз.

  Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт (біометричний або небіометричний), а строк безвізового перебування – до 30 днів, розповідають у Департаменті консульської служби Міністерства закордонних справ України.

  «Для перебування на території Таїланду строком більше 30 днів, незалежно від мети подорожі, необхідно отримати візу у відповідному дипломатичному представництві або консульській установі», — розповіли у Міністерстві закордонних справ.

  У МЗС нагадали, що українці під час подорожі мають бути застраховані.

  Раніше Таїланд запровадив надання безоплатних туристичних віз до Таїланду по прибуттю, якщо поїздка триває до 15 днів. Скасування мало тривати до 31 січня 2019 року, його подовжили до 14 квітня.

  • Post 2

   Авіаперельоти

   18 березня 2019 року

   Нові правила реєстрації багажу в аеропорту Бориспіль.

   З метою уникнення черг, пасажири мають можливість за 48 годин до вильоту зареєструватись онлайн та отримати посадковий талон на свій електронний пристрій. Також для зручності подорожуючих в Міжнародному аеропорту «Бориспіль» встановлені кіоски самостійної реєстрації багажу, які дозволяють не чекати відкриття стійок drop off, а здати свої сумки вже за шість годин до відправлення рейсу.
   Якщо пасажири економічного класу мають бажання відразу закріпити за собою місце на борту під час купівлі квитка, вони мають змогу скористатися послугою попереднього вибору місць, яка надає їм можливість не чекати на відкриття онлайн-реєстрації, а зробити це під час бронювання за додаткову плату. Пасажири бізнес та преміум-економ класів можуть, як і раніше, обрати для себе зручне місце в салоні безкоштовно на етапі бронювання, реєстрації на рейс або безпосередньо на борту літака перед вильотом.
   Пасажири економічного класу обслуговування, які бажають змінити присвоєне під час онлайн-реєстрації місце, будуть мати змогу зробити це за комерційними умовами. При цьому, якщо в одному бронюванні знаходиться вся сім’я, система автоматично посадить їх поруч. Крім того, компанія розглядає можливість збільшення періоду онлайн-реєстрації з 48 до 72 годин, щоб надати подорожуючим більше часу для вибору з переліку додаткових послуг і найбільш зручного способу отримання посадкового талону.

   • Post 2

    Правила виїзду дітей за кордон

    20 лютого 2019 року

    Нові правила виїзду дітей за кордон — процедура і документи.

    Прес-служба Міністерства юстиції поінформувала, що згідно з новими правилами той з батьків, з ким проживає дитина і який не перешкоджає другому з батьків бачитися з дитиною, зможе виїхати з нею за кордон на термін до місяця без нотаріальної згоди іншого, якщо має рішення суду або органу опіки і піклування, яким підтверджено, що дитина проживає з ним. Таке рішення треба буде показати прикордонникам при виїзді.
    Окрім того, один з батьків, хто вивозить дитину, обов'язково має повідомити про виїзд рекомендованим листом другого з батьків, у разі наявності інформації про місце проживання другого з батьків, якщо той не ухиляється від сплати аліментів та належно виконує батьківські обов'язки.
    У всіх інших випадках нотаріально посвідчена згода необхідна, наголошують у Мін'юсті.
    "Якщо немає нотаріально посвідченої згоди батька, а при розлученні питання щодо визначення місця проживання дитини не вирішувалося, єдиний варіант - звернутися до органів опіки та піклування або до суду для отримання рішення про визначення місця проживання дитини", - зазначила заступник міністра.
    Вона також додала, що у разі, коли один з батьків відмовляється давати згоду на виїзд дитини за кордон строком більше місяця, але при цьому справно сплачує аліменти, один з батьків може отримати одноразовий тимчасовий дозвіл на виїзд малолітньої дитини за межі України без згоди та супроводу батька. Для цього потрібно звернутися до суду. З 29 серпня 2018 року такі справи розглядатимуть не довше 2 місяців.