+38 097 625 85 88 +38 093 625 85 88 au.moc.ruotognam%40eciffo

+38 097 625 85 88 +38 093 625 85 88 au.moc.ruotognam%40eciffo

Дайвінг тури в Єгипет

Стань професійним дайвером

Рівні дайвінг сертифікації для початківців 

Illustration

Open Water Diver

Ваша сертифікація дайвера починається тут.Під час курсу PADI Open Water Diver ви дізнаєтесь, що потрібно знати, щоб досліджувати підводний світ за допомогою підводного плавання. Більшість людей вважають це викликом, що винагороджується сповна.
Курс PADI Open Water Diver включає три частини: Теоретична частина, Занурення у закритій воді та Занурення у відкритій воді. Знання теоретичної частини необхідне для безпеки та задоволення від занурень. Під час занурень у закритій воді ви вивчаєте та відпрацьовуєте навички підводного плавання в басейні або воді на мілководді.
Отримання сертифікату PADI Open Water Diver свідчить про те, що ви виконали вимоги курсу. Дайвінг-центри та курорти вимагають підтвердження сертифікації перед тим, як дати вам в оренду підводне спорядження, наповнити балони або замовити дайвінг-екскурсії. Як дайвер PADI, ви пройдете підготовку на глибині до 18 метрів і будете кваліфіковані для занурення. Це лише початок життя, наповненого дайвінг-пригодами.

Illustration

Advanced Open Water Diver

Курс PADI Advanced Open Water Diver призначений для вдосконалення ваших підводних знань та навичок. Ви можете пройти його відразу після отримання сертифікату PADI Open Water Diver. Курс допомагає вам вдосконалити ваші навички та познайомить вас з зануренням у місцях затонулих об'єктів, нічним зануренням або підводною фотографією. Ви здійсните п’ять занурень: глибоке занурення (понад 18 метрів), навігаційне занурення та три додаткові пригодницькі занурення. 

Illustration

Rescue Diver


Курс PADI Rescue Diver навчає вас методам уникнення та управління проблемами та покращує вашу впевненість у дайвінгу. Під час курсу ви підвищите свою професійність, покращивши свою здатність виявляти потенційні проблеми та практикуючи протокол надзвичайних ситуацій під час занурень. Тема серйозна, але навчання цікаве - багато дайверів кажуть нам, що їх улюбленим був курс PADI Rescue Diver! Курс PADI Rescue Diver готує вас до вирішення надзвичайних ситуацій, незначних та великих. Завдяки вправам на розвиток знань та рятувальним вправам ви дізнаєтесь, на що слід звертати увагу та як на це реагувати. Під час сценаріїв порятунку ви застосовуєте на практиці свої знання та вміння. 
Теми включають:
Саморятування
Управління стресом у інших дайверів
Управління надзвичайними ситуаціями з обладнанням
Порятунок панікуючих дайверів
Порятунок дайверів, що не реагують

 • Illustration

  Open Water Diver

  9900 грн

  Тривалість 4 дні: теорія, 5 занурень у закритій воді, 4 занурення у відкритому моріВключено: все обладнання для дайвінгу, персональний інструктор, трансфери з та до гостьових готелів.Не включено: посібник PADI (35$), cсертифікат PADI (35$)

 • Illustration

  Advanced Open Water Diver

  7240 грн

  Тривалість 2 дні: теорія, 5 занурень у відкритому моріВключено: все обладнання для дайвінгу, персональний інструктор, трансфери з та до гостьових готелів.Не включено: посібник PADI (35$), cсертифікат PADI (35$)

 • Illustration

  Rescue Diver

  9300 грн

  Тривалість 3 дні: 10 вправ, 2 сценаріїВключено: все обладнання для дайвінгу, персональний інструктор, трансфери з та до гостьових готелів.Не включено: посібник PADI (35$), cсертифікат PADI (35$)

Для сертифікованих дайверів

Illustration

Щоденний дайвінг

Дайвінг з човна
Ми завжди намагаємось включати максимальну кількість локацій для дайвінгу до кожної поїздки. Це гарантує, що ви відчуєте чудеса Червоного моря в повній мірі.
Одноденні поїздки включають вражаючий морський парк Рас-Мохаммед, Рас-Умм-Сід та Тиранську протоку, деякі з найпривабливіших місць для дайвінгу в Червоному морі. Усі човни прекрасно обладнані, мають сонячну терасу та дайв-палубу.
У типовий день човни зазвичай відправляються між 8:00 - 9:00 і повертаються приблизно о 16:00. 
Дайвінг з берега
Ми можемо щодня організовувати занурення з берега до таких місць: Шаркс Бей, Рас-Умм-Сід, Дахаб та Набк. Досвідчений гід супроводжує усі берегові занурення. Ті, хто відвідує Сінай зі своїми сім'ями, можуть зануритися вранці або вдень, а решту дня провести зі своїми сім'ями.
Для тих, хто віддає перевагу спеціальним дайвінг-подорожам, ми також організовуємо занурення раннього ранку на світанку або пірнання під час заходу сонця. 

Illustration

Кемпінг і дайвінг

Марса Барейка
Марса Барейка – велика відкрита затока в Національному парку Рас-Мохаммед. 
Сюди рідко запливають човни та майже не буває туристів. Тут можна зустріти лише черепах, які збираються тут на гніздівлю, пустельних лисиць, ящірок та різних плазунів і комах.
На деяких пляжах Марса Барейки є еко кемпінги, які утримують бедуїни.

Місце для дайвінгу біля кемпінгу – це піщаний виступ, який різко спускається до великого плато на глибині 6-20 м. Тут не потрібно занурюватись глибоко, щоб побачити великі коралові скупчення з їх підводними мешканцями. Ви будете почуватись, наче в акваріумі, в оточенні безлічі коралових рибок, черепах, скатів, а іноді навіть дельфінів, акул та китів. Тут немає сильних течій, тому занурення не обмежені в часі та часто не керовані. А ще це найкраще місце для макро зйомки поблизу Шар-ель-Шейха.

Illustration

Спеціалізовані курси

Продовження Вашої дайвінг-сертифікації
Курси спеціалізації PADI
Deep DiverДля занурень на глибину до 40 метрів, вам слід пройти спеціальний курс PADI Deep Diver.
Night DiverХоча ви вже неодноразово займалися підводним плаванням, вночі ви потрапляєте у цілком новий світ і спостерігаєте, як він оживає під сяйвом вашого ліхтаря. Сцена змінюється, коли денні істоти ховаються і з’являються нічні. Якщо вам цікаво, що відбувається під водою після заходу сонця, зареєструйтесь на спеціальному курсі PADI Night Diver.
NITROX DiverКурс NITROX Diver PADI - найпопулярніший спеціальний курс підводного плавання PADI. Чому? Оскільки підводне занурення із збагаченим повітрям NITROX дає вам більше часу без декомпресії, особливо при повторних підводних зануреннях.Ви дізнаєтесь, чому занурення з повітрям, що має більш високий вміст кисню та менший вміст азоту, збільшує час вашого занурення, а також оціните переваги збагаченого повітря.
Також пропонуємо інші курси спеціалізації PADI
SIDEMOUNT DIVERWRECK DIVERDIVEMASTER

 • Illustration

  Щоденний дайвінг

  від 1400 грн

  Дайвінг з берега:1 занурення - 1400 грн2 занурення - 1890 грн
  Дайвінг з човна:1 день 2 занурення - 2300 грн2 дні 4 занурення - 4700 грн4 дні 8 занурень - 8800 грн5 днів 10 занурень - 10700 грн
  Нічний дайвінг - 2000 грн

 • Illustration

  Кемпінг у Рас Мохаммед

  5200 грн

  Тривалість 2 дні, 1 нічВключено: 5 занурень, харчування та напої (мін. 2 ос.)

 • Illustration

  Спеціалізовані курси

  від 3100 грн

  Deep Diver (4 занурення) - 3100 грнWreck Diver (4 занурення) - 5000 грнNITROX Diver (2 занурення) - 4400 грнDrift Diver (2 занурення) - 3100 грнDigital Photographer (2 занурення) - 3100 грнNight Diver (3 занурення) - 5100 грн